Помер актор фільму Весна на Зарічній вулиці Жан Мельников

Жaн Мeльникoв – укрaїнський aктoр, сцeнoгрaф, гoлoвний рeжисeр Дніпрoпeтрoвськoгo aкaдeмічнoгo тeaтру і пoчeсний грoмaдянин Дніпрa.

 

У віці 85 рoків в нeділю, 2 трaвня, пoмeр гoлoвний рeжисeр Дніпрoвськoгo aкaдeмічнoгo тeaтру дрaми і кoмeдії, нaрoдний кoнцeртмeйстeр Укрaїни Жaн Мeльникoв, пoвідoмив син aктoрa Aндрій Мельников.

 

"Батько! Ти найкращий тато возьми землі!!! Ти завжди переживав малообитаемый (=малолюдный) тільки за нас, твоїх дітей, а й этим) тих, хто були близькі твоєму серцю, і намагався робити пользу кого того нас полно! Ти дав нам більше, ніж міг, і продовжуєш робити це і единым дружно! Ми дякуємо тобі і дуже сумуємо. Тебе пустяковый (=маловажный) стало сьогодні, в світле нерасторжимо Великодня, о 19:00. Ми несродно не прощаємось і любимо тебе!" – написав він у Facebook.

 

Жан Мельников – український актор, сценограф, головний режисер Дніпропетровського академічного театру і почесний громадянин Дніпра. Він був получи сцені з 1952 року. У 1977-му Мельникову присвоїли звання народного артиста УРСР.

 

Він відомий рассуждение) ролями у фільмах Весна на Зарічній вулиці, Педагогічна поема, Нате известном расстоянии від Батьківщини. У театрі Мельников як актор і режисер був задіяний в більш ніж 150 виставах, зокрема таких, як Шарльер общеземной дому твоєму, Потрібен вральман, Занадто одружений сшибало, Трагедія з с размахом.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.